Hakkımızda

Saraç Turizm, bölgesinde zengin araç filosu ve ilk D2 Belgesine sahip firma oluşu ile geçmiş iş tecrübelerinin verdiği güveni harmanlayarak hizmet kalitesini Türsab'a bağlı Seyahat Acentası olarak devam ettirme kararı almıştır ve 2015 yılında Türkiye Seyahat Acentaları Birliğine üye olmuş ve faaliyetlerine başlamıştır. Turizm Bakanlığı denetiminde TURSAB’a bağlı 9093 numaralı A Grubu Seyahat Acentası belgesine sahiptir.

Başlıca faaliyetlerimiz arasında Hac ve Umre Organizasyonları, yurt içi ve yurt dışı olmak üzere kültür turları, Şirketlere özel araç ve otobüs kiralama hizmetleri, kurumsal ve bireysel anlamda Charter uçak seferleri ile münferit uçak bileti satışları, zincir otellerden özel fiyat çalışmaları ile otel ve tatil köyü rezervasyonları, Yurtdışı çıkışlar için gerekli tüm vize işlemleri, seyahat sigortası, hava alanı ve diğer transfer hizmetleri, araç kiralama hizmeti, Personel, öğrenci ve özellikle Kırıkkale-Ankara arası özel servis hizmetleri ile hizmet vermektedir.

Aynı zamanda da Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanlığı denetiminde verilen F1 Yetki Belgesine sahip olan şirketimiz kara yolu taşımacılığı yapan firmalar ile anlaşarak Türkiye içinde otobüs bileti satış acenteliğini de yürütmektedir.

Faaliyetlerimizi gerçekleştirirken ilkemiz; kaliteli ve dürüst hizmet, amacımız ise mutlak müşteri memnuniyetidir. Konusunda eğitimli ve deneyimli personelimiz ile siz müşterilerimize en iyi hizmeti verebilmeyi amaçlamaktayız.

"Saraç Turizm" Markası ile dilden dile yayılan bir Güven Merkezi olmak için 7 gün 24 saat sizlere hizmet için çalışıyoruz.